Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer

27,57 RON

PRP: 27,57 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • 5 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 38 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer

27,57 RON
Cumpără
Termometru digital cu varf flexibil FT16, Beurer Termometru digital pentru masurarea temperaturii corporale, cu varf flexibil si constructie rezistenta la apa. Beneficii si caracteristici Varf flexibil pentru un plus de confort in timpul masurarii. Masurare rapida, in aproximativ 10 secunde, conform specificatiilor produsului. Semnal acustic la finalizarea masurarii. Usor de curatat datorita varfului si ecranului rezistente la apa. Ingrediente / compozitie Dispozitiv electronic pentru masurarea temperaturii corporale. Mod de administrare / utilizare Porniti termometrul si pozitionati-l conform metodei de masurare descrise in manual. Asteptati semnalul sonor, cititi valoarea si curatati varful dupa utilizare. Precautii Respectati manualul de utilizare. Nu utilizati dispozitivul daca este deteriorat. Valorile pot varia in functie de locul si metoda de masurare. Conditii de pastrare A se pastra intr-un loc uscat, ferit de temperaturi extreme si de accesul copiilor. Prezentare 1 termometru digital FT16. Intrebari frecvente Cum se utilizeaza Beurer? Porniti termometrul si pozitionati-l conform metodei de masurare descrise in manual. Asteptati semnalul sonor, cititi valoarea si curatati varful dupa utilizare. Ce trebuie verificat inainte de utilizare? Consultati intotdeauna eticheta si instructiunile actualizate de pe ambalajul fizic al produsului.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

27,57 27,57 27,57 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer?
Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer este listat în prezent la 27.57 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer?
Prețul de 27.57 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Termometru digital cu vârf flexibil FT16, Beurer sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies