Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale

62,47 RON -15%

PRP: 73,49 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la medimfarm.ro/
  • Vândut de medimfarm.ro/
  • Comandă direct la magazin
Comandă online

Economisești 11,02 RON -15%

  • 7 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 53 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale

62,47 RON
Cumpără
Vitamina C lipozomala Solaray Secom | 30 de capsule vegetale Pentru: adultiCantitate: 30 de capsule vegetaleActiune: echilibrarea sistemului imunitar Supliment alimentar pe baza de vitamina C sub forma lipozomala pentru o absorbtie rapida si absorbtie rapida a nutrientilor in organism. Contribuie la functionarea normala a sistemului imunitar. Beneficii:- protejeaza si sustine sistemul imunitar- stimuleaza productia de colagen, necesar pentru functionarea normala a vaselor de sange, a ligamentelor, a oaselor, a gingiilor si a pielii- reducere starea de oboseala si extenuare- creste absorbtia fierului si regenerarea vitaminei E- protejeaza celulele de stresul oxidativ- vitamina c lipozomala, permite o absorbtie ridicata si o eliberare tintita la nivel celular- supliment alimentar recomandat si in dietele vegane sau vegetariene Compozitie pentru 1 capsula:- Vitamina C .... 500 mg(acid ascorbic lipoosomal) Mod de administrare:1. Cu o cantitate suficienta de apa, se administreaza in timpul mesei cate o capsula pe zi, sau cum a recomandat doctorul specialist.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 62,47 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

62,47 62,47 62,47 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului medimfarm.ro/ — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale la partenerul medimfarm.ro/, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale?
Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale este listat în prezent la 62.47 RON (TVA inclus) de partenerul medimfarm.ro/ — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul medimfarm.ro/ la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului medimfarm.ro/. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale?
Partenerul medimfarm.ro/ expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv medimfarm.ro/, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului medimfarm.ro/, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale se plasează la medimfarm.ro/, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului medimfarm.ro/. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale?
Prețul de 62.47 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului medimfarm.ro/, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Solaray Vitamina C lipozomala | 30 de capsule vegetale sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul medimfarm.ro/ imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la medimfarm.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies