Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica
59,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la remediumfarm.ro
- Vândut de remediumfarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 5 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 54 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica
59,00 RON
Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica Quercetin Imuno Suport ofera protectie completa organismului in sezonul racelilor. Cu o formula unica din extracte 100% naturale, Quercetin Imuno Suport sprijina imunitatea si este eficient impotriva alergiilor, infectiilor virale, gripei si astmului bronsic. Beneficii: Sprijina functionarea sistemului imunitar Reduce reactiile alergice Antioxidant puternic Efect anti-imbatranire Recomandat ca adjuvant in: Sistem imunitar slabit Raceli, gripe, infectii virale Astm bronsic Alergii Ingredientele naturale au o compatibilitate ridicata cu organismul oferind o absorbtie excelenta: Quercetina, un polifenol extras din flori de Salcam japonez, intareste imunitatea si controleaza alergiile. Vitamina D3 naturala, extrasa din lanolina, activeaza raspunsul imunitar la virusuri si bacterii. Vitamina C natural, extrasa din Acerola, antioxidant puternic, sprijina imunitatea si absorbtia Zincului. Zincul bisglicinat ofera o absorbtie completa, fortificand sistemul imunitar impotriva racelilor si afectiunilor respiratorii. 1 capsula ofera: 250 mg Quercetina 3000 UI Vitamina D3 naturala 15 mg Zinc Vitamina C naturala nativa Quercetina si imunitatea: Stimuleaza celulele T si creste activitatea celulelor natural killer pentru eliminarea agentilor patogeni. Are efect antiviral, reducand capacitatea virusurilor de a infecta celule sanatoase Quercetina si controlul alergiilor: Stabilizeaza secretia de histamine, controland reactiile alergice. Reduce simptomele alergice, elibereaza caile respiratorii si scade severitatea astmului. Produs notificat de CRSP CLUJ Seria AC Nr.4783 / 28.08.2024 Compozitie per capsula: Extract 30:1 Sophora japonica 95% Quercetina – 250 mg Extract Acerola 17% Vitamina C naturala nativa – 100 mg Zinc Bisglicinat furnizand 28.5% Zinc – 55 mg Vitamina D3 naturala din lana de oaie / colecalciferol 0,1% (furnizand 3.000 UI D3) – 30 mg Capsula gelatina Administrare: 1 capsula/zi Precautii/Contraindicatii: A nu se consuma de catre persoanele cu sensibilitate la oricare dintre ingredientele produsului. A nu se consuma de catre copii, femeile insarcinate sau care alapteaza. Prezentare: 60 capsule ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica?
Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica este listat în prezent la 59.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica?
Prețul de 59.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Quercetin Imuno Suport, 60 capsule, Herbagetica sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la remediumfarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine