Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg

151,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 9 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 8 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg

151,00 RON
Cumpără
NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg Descriere produs: Capsulele cu NAD+ 500 mg sunt un supliment alimentar premium, conceput pentru sustinerea energiei celulare, regenerarii interne si functionarii optime a organismului pe termen lung. NAD+ (Nicotinamida adenina dinucleotida) este o coenzima esentiala prezenta in fiecare celula, implicata direct in producerea energiei si in procesele de refacere celulara. Prin rolul sau in metabolismul celular, NAD+ ajuta la transformarea nutrientilor in energie utilizabila, sustinand vitalitatea si reducand senzatia de oboseala. In acelasi timp, contribuie la regenerarea celulara si la mentinerea unui metabolism eficient, sprijinind procesele asociate imbatranirii sanatoase. Formula concentrata ofera 500 mg NAD+ per capsula, intr-o compozitie curata, fara coloranti, fara dioxid de titan si fara ingrediente inutile. Produsul face parte din gama Bio Hacking, fiind destinat persoanelor care doresc optimizarea performantei fizice si mentale prin suplimentare inteligenta. Flaconul contine 60 de capsule, suficiente pentru 2 luni de administrare zilnica. Beneficii principale: Sustine producerea energiei la nivel celular Contribuie la regenerarea si functionarea celulelor Ajuta la mentinerea unui metabolism eficient Sprijina functia cognitiva si sistemul imunitar Contribuie la echilibrul redox si adaptarea la stres Sustine procesele asociate longevitatii Mod de administrare: Se recomanda 1 capsula pe zi, pe stomacul gol sau in timpul mesei, pentru o sustinere constanta a functiilor celulare. Prezentare: 60 capsule ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

151,00 151,00 151,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg?
NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg este listat în prezent la 151.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg?
Prețul de 151.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă NAD+500mg, regenerare celulara, 60 capsule, Aronia Charlotenburg sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies