Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care
51,64 RON
PRP: 51,64 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (ml)
- 100ML
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care
51,64 RON
Uleiul de par reparator Nr.6 Bond Plex de la Urban Care face parte din gama Bond Plex, special dezvoltata pentru repararea parului supra-procesat si excesiv de deteriorat. Formula sa avansata patrunde in firul de par, ajutand la refacerea structurii acestuia, fara a-l ingreuna. Imbogatit cu miere vegana, uleiul hidrateaza intens parul, ii reda elasticitatea si ii confera un aspect moale, neted si stralucitor. Tehnologia Bond Plex sustine rezistenta parului impotriva factorilor agresivi precum coafarea la temperaturi inalte, tratamentele chimice si poluarea. Proprietati si beneficii Repara parul deteriorat si supra-procesat Hidrateaza parul fara a-l incarca Ajuta la prevenirea incretirii si a efectului static Ofera stralucire si aspect sanatos Sustine rezistenta firului de par prin tehnologia Bond Plex Protejeaza parul inainte de coafarea la caldura Acopera cuticula si varfurile despicate Contine miere vegana cu efect hidratant Formula vegana Fara ingrediente de origine animala Mod de utilizare Aplicati o cantitate mica de ulei Bond Plex Nr.6 pe parul umed sau uscat Distribuiti uniform pe lungimi si varfuri Coafati parul ca de obicei Poate fi utilizat zilnic Pentru rezultate optime, utilizati intreaga gama Bond Plex Urban Care Ingrediente Cyclopentasiloxane, Paraffinum Liquidum, Dimethiconol, Agave Tequilana Leaf Extract, Maltose, Parfum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Canola Oil, Aqua, Tocopherol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Ceteareth-7, Ceteareth-25, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. Precautii Doar pentru uz extern. Evitati contactul cu ochii. In caz de contact cu ochii, clatiti imediat cu apa din abundenta. A nu se lasa la indemana copiilor. Prezentare Flacon 100 ml
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care?
Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care este listat în prezent la 51.64 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care?
Prețul de 51.64 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Ulei de par reparator Nr.6 Bond Plex, 100 ml, Urban Care sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-15%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine