Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml

34,42 RON -15%

PRP: 40,49 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
30ML
  • În stoc la medimfarm.ro/
  • Vândut de medimfarm.ro/
  • Comandă direct la magazin
Adaugă în coș

Economisești 6,07 RON -15%

  • 1 persoană urmărește acest produs
  • Comandat de 8 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml

34,42 RON
Cumpără
Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml Crema de fata cu protectie solara foarte ridicata pentru pielea sensibila a copiilor Sanosan Crema de fata SPF 50+ este special formulata pentru a proteja pielea delicata si sensibila a copiilor impotriva efectelor nocive ale radiatiilor UVA si UVB. Formula ofera protectie solara foarte ridicata, contribuind la prevenirea arsurilor solare si a efectelor provocate de expunerea la soare, in timp ce ingredientele hidratante ajuta la mentinerea confortului pielii. Beneficiiofera protectie solara foarte ridicata SPF 50+ impotriva radiatiilor UVA si UVB;formula special conceputa pentru pielea sensibila a copiilor;contribuie la protejarea pielii impotriva efectelor nocive ale expunerii la soare;ajuta la mentinerea hidratarii si confortului pielii;textura usoara, care se intinde uniform si se absoarbe rapid;potrivita pentru utilizarea zilnica in timpul expunerii la soare;rezistenta la apa*;toleranta cutanata testata dermatologic. *Rezistenta la apa nu elimina necesitatea reaplicarii produsului dupa inot, transpiratie abundenta sau stergerea cu prosopul. Ingrediente activeSisteme de filtre UVA si UVB – ofera protectie eficienta impotriva radiatiilor solare;Ingrediente emoliente si hidratante – contribuie la mentinerea hidratarii si la protejarea barierei naturale a pielii. Mod de utilizare Aplicati o cantitate generoasa de produs pe pielea curata si uscata a fetei cu aproximativ 20 de minute inainte de expunerea la soare. Reaplicati frecvent, in special dupa inot, transpiratie abundenta sau stergerea cu prosopul, pentru mentinerea nivelului de protectie. RecomandariEvitati expunerea prelungita la soare, in special in intervalul cu radiatii intense.Bebelusii si copiii mici nu trebuie expusi direct la lumina solara.Utilizati masuri suplimentare de protectie, precum palarii, imbracaminte adecvata si ochelari de soare. PrecautiiExclusiv pentru uz extern.Evitati contactul direct cu ochii. In caz de contact, clatiti imediat cu apa din abundenta.A nu se lasa la indemana copiilor.A se pastra intr-un loc racoros si uscat, ferit de lumina directa a soarelui. Prezentare: 30 ml 

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 34,42 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

34,42 34,42 34,42 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului medimfarm.ro/ — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml la partenerul medimfarm.ro/, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml?
Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml este listat în prezent la 34.42 RON (TVA inclus) de partenerul medimfarm.ro/ — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul medimfarm.ro/ la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului medimfarm.ro/. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml?
Partenerul medimfarm.ro/ expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv medimfarm.ro/, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului medimfarm.ro/, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml se plasează la medimfarm.ro/, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului medimfarm.ro/. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml?
Prețul de 34.42 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului medimfarm.ro/, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Crema de fata pentru copii cu protectie solara SPF50+, Sanosan | 30 ml sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul medimfarm.ro/ imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la medimfarm.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies