Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml

48,44 RON -15%

PRP: 56,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
50ML
  • În stoc la medimfarm.ro/
  • Vândut de medimfarm.ro/
  • Comandă direct la magazin
Comandă online

Economisești 8,55 RON -15%

  • 4 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 23 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml

48,44 RON
Cumpără
Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml Kitul pentru ingrijirea tatuajelor OTZI este un kit complet pentru ingrijirea tatuajelor, conceput pentru a sustine procesul de curatare, hidratare si regenerare a pielii tatuate. Formula sa contribuie la mentinerea unui aspect sanatos al tatuajului si la protejarea pielii in perioada de dupa tatuare. Kitul ofera o rutina completa de ingrijire, ajutand la mentinerea hidratarii optime si la confortul pielii, pentru ca tatuajul sa isi pastreze intensitatea si aspectul ingrijit. Beneficii: Curata delicat pielea tatuata Hidrateaza intens si contribuie la prevenirea uscarii pielii Sustine regenerarea naturala a pielii Ajuta la mentinerea culorilor vii si a aspectului ingrijit al tatuajului Ofera confort pielii in perioada de dupa tatuare Potrivit pentru rutina completa de ingrijire a tatuajelor Continut kit: Produs pentru curatarea delicata a pielii – 125 ml Produs pentru hidratarea si ingrijirea tatuajului – 50 ml Mod de utilizare:Curatati delicat zona tatuata cu produsul de curatare, apoi aplicati o cantitate adecvata de produs hidratant pe pielea curata si uscata. Utilizati conform recomandarilor specialistului in tatuaje sau ori de cate ori este necesara hidratarea pielii. Cantitate: 50 ml + 125 ml Un kit complet pentru ingrijirea tatuajelor, care contribuie la curatarea, hidratarea si regenerarea pielii, sustinand mentinerea unui tatuaj cu aspect sanatos si bine ingrijit.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 48,44 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

48,44 48,44 48,44 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului medimfarm.ro/ — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml la partenerul medimfarm.ro/, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml?
Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml este listat în prezent la 48.44 RON (TVA inclus) de partenerul medimfarm.ro/ — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul medimfarm.ro/ la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului medimfarm.ro/. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml?
Partenerul medimfarm.ro/ expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv medimfarm.ro/, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului medimfarm.ro/, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml se plasează la medimfarm.ro/, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului medimfarm.ro/. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml?
Prețul de 48.44 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului medimfarm.ro/, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Kit pentru ingrijirea tatuajelor OTZI, Medical Body Art | 125 ml + 50 ml sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul medimfarm.ro/ imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la medimfarm.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies