Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy

49,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 1 persoană urmărește acest produs
  • Comandat de 26 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy

49,00 RON
Cumpără
Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy Avand o concentratie dubla de Celadrin si mentol fata de forma clasica a produsului Celadrin Unguent, Celadrin Unguent Forte contribuie prompt si eficient la reducerea disconfortului articular la nivelul articulatiilor, coloanei vertebrale si al muschilor, la imbunatatirea mobiliatii functiei articulare, la cresterea stabilitatii posturale si a calitatii vietii*. De asemenea, Celadrin Unguent Forte ajuta la lubrifierea articulatiilor incordate si la detensionarea muschilor obositi sau ligamentelor intinse datorita accidentarilor. Prin masarea zonei tensionate, se obtine o relaxare, contribuind la protejarea articulatiilor si muschilor, in zone precum mainile, picioarele, coatele, genunchii, soldurile, coloana vertebrala etc. In plus, substanta activa Celadrin confera pielii fetei un aspect mai neted si mai ferm, avand, totodata, un efect hidratant. Se recomanda administrarea produsului Celadrin Unguent Forte in urmatoarele cazuri, ca adjuvant: pentru protectia si mobilitatea articulatiilor, a coloanei vertebrale si a muschilor;
• in cazuri de disconfort articular, muscular sau la nivelul coloanei vertebrale;
• pentru incetinirea proceselor degenerative de la nivelul articulatiilor;
• in cazuri de rigiditate la nivelul aparatului osteoarticular;
• in cazuri de cantitate insuficienta a lichidului sinovial;
• ajuta la mentinerea stabilitatii posturale;
• in cazuri de suprasolicitare a aparatului locomotor provocata de practicarea sporturilor;
• in perioada de recuperare dupa accidente si leziuni ale aparatului locomotor;
• pentru efectul hidratant. Ingrediente: Apa, cetyl tallowate (Celadrin), octildodecanol, alcool cetil-stearil, sorbitan stearat, mentol, polisorbat 60, cetil palmitat, benzil alcool. Mod de administrare: Se aplica pe zone afectate sub forma unui strat subtire de 3 - 4 ori pe zi. Aceast unguent a fost special conceput pentru a putea fi utilizat si in aer liber. Contraindicatii: A nu se folosi pentru uz intern! Evitati contactul cu ochii! A nu se aplica pe rani deschise! Intoleranta individuala la unul din componentele produsului. In cazul in care apar reactii alergice, se va intrerupe utilizarea unguentului si se va consulta medicul. Copiii cu varste de pana la 3 ani pot folosi Celadrin Unguent Forte numai dupa o consultare prealabila a unui medic. Prezentare: 40 g ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

49,00 49,00 49,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy?
Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy este listat în prezent la 49.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy?
Prețul de 49.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Celadrin Unguent Forte, 40 g, Good Days Therapy sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies