Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)

96,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la pfarma.ro
  • Vândut de pfarma.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 1 persoană urmărește acest produs
  • Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)

96,99 RON
Cumpără
DescriereExtractul de Ginkgo Biloba ajuta la oxigenarea normala a creierului, sustinand astfel circulatia cerebrala si functionarea intregului sistem circulator si protejeaza celula nervoasa, contribuind la neutralizarea radicalilor liberi. Lecitina intra in compozitia fiecarei celule nervoase, fiind responsabila de functionarea optima a sistemului nervos. Vitamina B6 si magneziul contribuie la mentinerea sanatatii psihice, la functionarea normala a sistemului nervos si la reducerea oboselii si epuizarii.Compozitie120 mg magneziu (32% din doza zilnica recomandata), 90 mg extract standardizat de Ginkgo biloba, 100 mg lecitina, 1,4 vitamina B6 (100% doza zilnica recomandata conf. HG 685/2009).Mod de administrareOral, 1 capsula pe zi, dupa masa.A nu se depasi doza recomandata pentru consumul zilnic. Rezultatele sunt vizibile dupa o utilizare indelungata. A se pastra la temperatura camerei, in ambalajul original. A nu se lasa la indemana si vederea copiilor mici. Contraindicat copiilor sub 12 ani, femeilor insarcinate si persoanelor cu tulburari ale coagularii sangelui. A se intrerupe administrarea produsului cu minimum 36 de ore inaintea oricarei interventii chirurgicale. Supliment alimentar. Suplimentele alimentare nu inlocuiesc o dieta variata si echilibrata si un mod de viata sanatos.ProducatorZdrovitMod de prezentareCutie cu 120 capsulePrecautii:A nu se depasi doza recomandata pentru consumul zilnic.Produsul este un supliment alimentar si nu trebuie sa inlocuiasca un regim alimentar variat, echilibrat si un stil de viata sanatos.A nu se lasa la indemana si la vederea copiilor mici.A se pastra la temperatura camerei, ferit de caldura, umiditate si lumina excesiva.A se consuma inainte de sfarsitul datei de expirare inscrisa pe ambalaj.Consultati medicul inainte de utilizare in cazul sarcinii, alaptarii, afectiunilor cronice sau administrarii concomitente de medicamente.Pentru informatii suplimentare si reactii adverse, consultati prospectul sau farmacistul.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

96,99 96,99 96,99 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului pfarma.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou), iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) la partenerul pfarma.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)?
Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) este listat în prezent la 96.99 RON (TVA inclus) de partenerul pfarma.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul pfarma.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului pfarma.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)?
Partenerul pfarma.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv pfarma.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou); verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului pfarma.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) se plasează la pfarma.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou), însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului pfarma.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou)?
Prețul de 96.99 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului pfarma.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Bilomag Forte Memorie 90 mg 120 capsule (90 + 30 Cadou) sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul pfarma.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la pfarma.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies