Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Myoops, 30 comprimate, Fidia

93,48 RON

PRP: 93,48 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Myoops, 30 comprimate, Fidia

93,48 RON
Cumpără
Myoops, 30 comprimate, Fidia Myoops este un supliment alimentar formulat pentru sustinerea sanatatii ochilor, protectia celulelor oculare impotriva stresului oxidativ si mentinerea functiei vizuale normale, inclusiv in conditii de luminozitate scazuta. Formula contine luteina, vitamine antioxidante si extracte vegetale, ingrediente cunoscute pentru rolul lor in protejarea retinei, filtrarea luminii albastre si sustinerea microcirculatiei oculare. Beneficii Myoops poate contribui la: mentinerea functiei vizuale fiziologice sustinerea vederii in conditii de lumina scazuta protejarea celulelor oculare impotriva stresului oxidativ reducerea oboselii oculare cauzate de expunerea la ecrane mentinerea sanatatii retinei sustinerea microcirculatiei la nivel ocular Actiunea ingredientelor active Luteina pigment natural prezent in retina contribuie la filtrarea luminii albastre sustine sanatatea maculei si reduce oboseala oculara Vitamina A contribuie la mentinerea vederii normale esentiala pentru adaptarea ochilor la lumina scazuta Vitamina E antioxidant puternic protejeaza celulele impotriva stresului oxidativ Extract de Sambucus nigra (soc) sursa naturala de polifenoli sustine sanatatea vasculara si protectia antioxidanta Extract de Vitis vinifera (vita de vie) bogat in polifenoli contribuie la sustinerea microcirculatiei Mod de administrare 1 comprimat pe zi se administreaza inainte de masa, cu un pahar cu apa Ingrediente active (per comprimat) Vitamina E – 30 mg Luteina – 6 mg Vitamina A – 800 mcg Extract de Sambucus nigra – 123 mg Extract de Vitis vinifera – 30 mg Precautii Suplimentele alimentare nu inlocuiesc o dieta variata si echilibrata si un stil de viata sanatos A nu se lasa la indemana si la vederea copiilor Consultati medicul inainte de administrare daca aveti afectiuni oculare preexistente Prezentare Cutie cu 30 comprimate

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

93,48 93,48 93,48 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Myoops, 30 comprimate, Fidia?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Myoops, 30 comprimate, Fidia, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Myoops, 30 comprimate, Fidia potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Myoops, 30 comprimate, Fidia la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Myoops, 30 comprimate, Fidia?
Myoops, 30 comprimate, Fidia este listat în prezent la 93.48 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Myoops, 30 comprimate, Fidia?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Myoops, 30 comprimate, Fidia după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Myoops, 30 comprimate, Fidia?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Myoops, 30 comprimate, Fidia la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Myoops, 30 comprimate, Fidia; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Myoops, 30 comprimate, Fidia disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Myoops, 30 comprimate, Fidia acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Myoops, 30 comprimate, Fidia și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Myoops, 30 comprimate, Fidia se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Myoops, 30 comprimate, Fidia, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Myoops, 30 comprimate, Fidia?
Prețul de 93.48 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Myoops, 30 comprimate, Fidia sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies