Sari la conținut
Farmacia Tric

Hero

Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc

Vândut de pfarma.ro

41,62 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la pfarma.ro Comandă direct la magazin
6 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc

41,62 RON
Cumpără
DescrierePlasturii Hero Mighty Patch Invisible+ sunt eroul tau pentru tratarea cosurilor. Abia vizibile si ideale pentru uzul pe timpul zilei, acesti plasturi autocolanti transparenti ajuta la absorbtia impuritatilor din cosuri rapid. In plus, acestia protejeaza impotriva atingerii si contribuie la crearea unui mediu de vindecare. Subtiri si usori, plasturii ingeniosi se confunda usor cu nuanta pielii si au aderenta pentru intreaga zi.Cosurile nu apar doar noaptea. Plasturii super subtiri din hidrocoloid sunt aproape invizibili si pot fi utilizati in timpul zilei. Fiecare plasture pentru cosuri protejeaza, camufleaza si ajuta la crearea unui mediu de vindecare. Cutie cu 24 de bucati.Despre Eroul din Tine: Cosurile, problemele cu tenul sunt comune. Acneea este “umana”. Existam pentru a reda puterea oamenilor, inclusiv tie. Pentru ca lumea are nevoie de ceea ce ai de oferit. Nu pielea perfecta este scopul, ci a te simti perfect in pielea ta. Eroul este acolo. Noi suntem aici sa il scoatem la iveala. Eroul povestii esti tu.Caracteristici    Plasturi de zi pentru tratarea cosurilor: Mighty Patch Invisible+ este un plasture hidrocoloidal foarte subtire, care se estompeaza cu nuanta pielii.    Efect rapid: absoarbe impuritatile din cosuri, astfel incat aspectul lor este imbunatatit in 6-8 ore.    Aproape invizibil: transparent, mat si confortabil (vei uita ca e acolo). Plasturii Invisible+ se confunda cu tonul pielii si ajuta la mentinerea unui mediu de vindecare.    Formeaza o bariera protectoare: Aceasta modalitate ingenioasa ajuta la prevenirea atingerii sau agresarii cosurilor, deoarece le tine ascunse. In plus, au o aderenta ce ii face sa ramana pe pozitii pe tot parcursul zilei.    Delicat & Testat dermatologic: Plasturele cu hidrocoloid Mighty Patch este format din doua straturi compuse dintr-o matrice hidrocoloida absorbanta si o pelicula din poliuretan care permite circulatia aerului ca suport. Pelicula suport din poliuretan permite circulatia aerului si contribuie la asigurarea protectiei impotriva bacteriilor si fluidelor din mediul extern. Matricea hidrocoloida absoarbe exsudatul din imperfectiunile provocate de acnee.Mod de utilizare1. Pregateste pielea. Curata si usuca zona cu cosuri.2. Aplica plasturele pe cos. Lasa plasturele sa actioneze timp de 6–8 ore.3. Observa cum functioneaza. Desprinde plasturele cand acesta devine alb.ProducatorHeroPrezentareCutie 24 bucati

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 41,62 RON (OG 58/2022)

41,62 44,81 47,99 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului pfarma.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc la partenerul pfarma.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc?
Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc este listat în prezent la 41.62 RON (TVA inclus) de partenerul pfarma.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul pfarma.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului pfarma.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc?
Partenerul pfarma.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv pfarma.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului pfarma.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc se plasează la pfarma.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului pfarma.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc?
Prețul de 41.62 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului pfarma.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Hero mighty patch invisible plasturi hidrocoloidali pentru acnee X 24 buc sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul pfarma.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la pfarma.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies