TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat
82,79 RON
PRP: 82,79 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 1 persoană urmărește acest produs
- Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat
82,79 RON
TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat TRIAFIX ARM 01 M3 este un suport pentru brat si antebrat, realizat din material textil respirabil, cu 2 benzi reglabile si fixare cu scai. Ofera sustinere ferma si previne miscarea nedorita a bratului. Indicatii: Sustine bratul si antebratul in urma traumatismelor sau interventiilor chirurgicale Previne abductia bratului si rotatia externa Recomandata in recuperare ortopedica si postoperatorie Caracteristici: Realizat din material textil caserat, cu proprietati de reglare a umiditatii si transfer rapid spre exterior Constructie dintr-o singura componenta, pentru sustinere uniforma a bratului Prevazut cu 2 benzi de sustinere reglabile Inchidere cu scai pentru ajustare rapida si fixare sigura Utilizabila pe brat stang sau drept Beneficii: Sustinere optima pentru brat si antebrat Previne miscarile nedorite in timpul vindecarii Confort sporit la purtare indelungata Adaptabil atat pentru stangaci, cat si pentru dreptaci Aplicare si indepartare usoara Marime: M3 – lungimea antebratului: 32–36 cm Cod produs: SRT208M3
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat?
TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat este listat în prezent la 82.79 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat?
Prețul de 82.79 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă TRIAFIX ARM 01 marime M3 – Suport fixare brat si antebrat sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine