BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154
20,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (L)
- 3L
- În stoc la remediumfarm.ro
- Vândut de remediumfarm.ro
- Comandă direct la magazin
Verifică mărimi disponibile
Mărime copii (cm)
- 6 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154
20,00 RON
Inel de dentitie din silicon, 3luni+, 31154, Baby Nova Modelul si culoarea pot fi diferite in functie de lotul disponibil! Potrivit incepand cu varsta de 3 luni. Caracteristici: Cu silicon moale;
• Fara Bisfenol A (conform legislatiei europene);
• Diferitele suprafete moi texturate ale inelului pentru dentitie maseaza usor gingiile si pot ajuta la atenuarea durerii in timpul eruptilor dentare. Datorita diferitelor lungimi ale partilor flexibile pentru muscat, acestea pot ajunge si la dintisorii din spate. Toate materialele utilizate au culorile rezistente si sigure. Potrivit pentru copii incepand cu varsta de 3 luni. Acest articol corespunde normei En71 Mod de intretinere: A se spala bine inainte de prima utilizare de exemplu, prin clatire sub jet de apa calda si uscare cu un servet curat. A se spala cu apa calda inainte de fiecare utilizare. A nu se utiliza dezinfectant. A nu se spala in masina de spalat vase. A nu se fierbe. A nu se steriliza la abur. Aceste proceduri de curatare pot deteriora produsul. Atentie! A se verifica cu atentie produsul inainte de fiecare utilizare. A se arunca la primul semn de deteriorare sau uzura a materialelor. Acest inel pentru dentitie nu este un produs medical! Prezentare: 1 bucata ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici
• Fara Bisfenol A (conform legislatiei europene);
• Diferitele suprafete moi texturate ale inelului pentru dentitie maseaza usor gingiile si pot ajuta la atenuarea durerii in timpul eruptilor dentare. Datorita diferitelor lungimi ale partilor flexibile pentru muscat, acestea pot ajunge si la dintisorii din spate. Toate materialele utilizate au culorile rezistente si sigure. Potrivit pentru copii incepand cu varsta de 3 luni. Acest articol corespunde normei En71 Mod de intretinere: A se spala bine inainte de prima utilizare de exemplu, prin clatire sub jet de apa calda si uscare cu un servet curat. A se spala cu apa calda inainte de fiecare utilizare. A nu se utiliza dezinfectant. A nu se spala in masina de spalat vase. A nu se fierbe. A nu se steriliza la abur. Aceste proceduri de curatare pot deteriora produsul. Atentie! A se verifica cu atentie produsul inainte de fiecare utilizare. A se arunca la primul semn de deteriorare sau uzura a materialelor. Acest inel pentru dentitie nu este un produs medical! Prezentare: 1 bucata ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154?
BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 este listat în prezent la 20.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154?
Prețul de 20.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă BABY NOVA Inel dentitie din silicon, +3 l, 31154 sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la remediumfarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine