Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita
78,60 RON
PRP: 78,60 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (ml)
- 200ML
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 10 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita
78,60 RON
Lapte de Corp Bee My Honey - 200 ml, Apivita Imbunatatiti ritualul zilnic de ingrijire a pielii cu Laptele de Corp Bee My Honey de la Apivita, o formula inspirata de parfumul dulce si revigorant al apei de toaleta Bee My Honey. Acest lapte de corp hidratant este perfect pentru barbati si femei, oferind o experienta aromatica ce revitalizeaza si lasa pielea moale si profund hidratata. Beneficii Cheie: Hidratare Profunda : Mierea de cimbru si aloe bioactiva asigura o hidratare intensa si de lunga durata, lasand pielea catifelata si confortabila. Calmare si Nutritie : Infuzia de hamamelis organica, pantenolul, bisabololul si extractul de lavanda calmeaza pielea si reduc iritatiile. Protectie Nutritiva : Untul de shea, ceara de albine, uleiul de migdale si uleiul de masline grecesc hranesc si protejeaza pielea impotriva factorilor de mediu nocivi. Antioxidanti Naturali : Vitamina E ofera o protectie antioxidanta naturala, ajutand la mentinerea sanatatii si vitalitatii pielii. Aroma Stimulativa : Notele de citrice din parfumul produsului imbunatatesc starea de spirit, oferind o senzatie de proaspat si energizant. Mod de Utilizare: Aplicati generos pe pielea curata si uscata dupa baie sau dus. Masati pana la absorbtia completa. Reaplicati dupa necesitate pentru o hidratare suplimentara. Ingrediente: Formula include ingrediente de origine naturala si organica, cum ar fi mierea de cimbru, aloe, untul de shea, uleiul de masline si ceara de albine, garantand o ingrijire delicata si eficienta a pielii. Prezentare: Laptele de corp este disponibil intr-un recipient de 200 ml, ideal pentru utilizare regulata.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita?
Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita este listat în prezent la 78.60 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita?
Prețul de 78.60 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Lapte Corp Bee My Honey, 200ml, Apivita sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
-20%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-20%
Fără imagine
Fără imagine