Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin

70,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
75ML
  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 12 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 48 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin

70,00 RON
Cumpără
Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin Crema de maini corectoare Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF30 este special conceputa pentru a reduce petele cauzate de inaintarea in varsta si pentru a imbunatati elasticitatea pielii. Formula inovatoare combina: Acid Hialuronic cu greutate moleculara mare si mica: umple vizibil ridurile si netezeste pielea. Arctiina: stimuleaza regenerarea colagenului pentru o piele mai ferma. Thiamidol: reduce productia de melanina la baza hiperpigmentarii, diminuand petele pigmentare si prevenind reaparitia lor. Beneficii suplimentare: Hidratare timp de 24 de ore Protectie UVA si UVB cu SPF30, pentru prevenirea petelor noi Rezultate vizibile dupa 2 saptamani de utilizare regulata Rezultatul: maini cu aspect uniform, radiant si cu riduri vizibil reduse. Mod de utilizare Curatati bine mainile inainte de aplicare. Aplicati o cantitate suficienta de crema. Masati pana la absorbtia completa. Evitati contactul cu ochii. Pentru cele mai bune rezultate, aplicati dimineata si seara. Primele rezultate apar dupa 2 saptamani de utilizare regulata. Ingrediente Aqua, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Sodium Hyaluronate, Arctium Lappa Fruit Extract, Tapioca Starch, Stearyl Alcohol ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

70,00 70,00 70,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin?
Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin este listat în prezent la 70.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin?
Prețul de 70.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Crema de maini corectoare Hyaluron Filler + Elasticity SPF30, 75ml, Eucerin sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies