Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital

42,88 RON

PRP: 42,88 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
50ML
  • 3 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 44 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital

42,88 RON
Cumpără
Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Crema hidratanta Plant, 50 ml, Gerovital este un produs din categoria Lifting, antirid. Are structura balsamica, asigurand o curatare blanda si eficienta. Beneficii si caracteristici Are structura balsamica, asigurand o curatare blanda si eficienta. Caolinul are efect detoxifiant, prin procese de absorbtie si adsorbtie capteaza si leaga toxinele, indeparteaza eficient praful si impuritatile, curata porii in profunzime. Contine 94% ingrediente de origine naturala, restul de 6% din ingrediente asigura o buna conservare a formulei. Are efect detoxifiant. Curata porii in profunzime. Potrivit pentru tenul normal si mixt. Mod de utilizare Se maseaza prin miscari circulare pe fata uscata, apoi se spala cu apa calduta. Inainte de spalare se poate mentine pe fata 5 minute pentru detoxifiere. Ingrediente Aqua, Isopropyl Isostearate, Pentylene Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Kaolin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phospholipids, Sphingolipids, Glycerin, Ligustrum Lucidum Seed Extract, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Cetrimonium Bromide, Parfum, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophosphate. Prezentare 100 ml Crema hidratanta pentru ten normal-mixt Plant, 50 ml Beneficii si caracteristici Este special conceputa pentru mentinerea unui nivel optim de hidratare al tenurilor normale si mixte. Prin efectul Ceramidelor Vegetale, imbunatateste hidratarea, elasticitatea si senzatia de confort a pielii. Contine 96% ingrediente de origine naturala, restul de 4% din ingrediente asigura o buna conservare a formulei. Mod de utilizare Se foloseste zilnic, dimineata, pe fata, gat si decolteu. Ingrediente Aqua, Undecane, Pentylene Glycol, Cetearyl Olivate, Tridecane, Olea Europaea Oil, Xylitylglucoside, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phospholipids, Sphingolipids, Phenoxyethanol, Anhydroxylitol, Xylitol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ligustrum Lucidum Seed Extract, C15-19 Alkane, Polyglyceryl-6 Laurate, Polyglycerin-6, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Parfum, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide. Prezentare 50 ml Intrebari frecvente Ce este Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Crema hidratanta Plant, 50 ml, Gerovital? Este un produs din categoria Lifting, antirid, ales pentru caracteristicile si utilizarea descrise de producator. Cum se utilizeaza produsul? Se maseaza prin miscari circulare pe fata uscata, apoi se spala cu apa calduta. Inainte de spalare se poate mentine pe fata 5 minute pentru detoxifiere. Ce ingrediente sau componente contine? Aqua, Isopropyl Isostearate, Pentylene Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Kaolin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phospholipids, Sphingolipids, Glycerin, Ligustrum Lucidum Seed Extract, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Cetrimonium Bromide, Parfum, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophosphate. Ce precautii sunt importante? Cititi eticheta sau prospectul inainte de utilizare. Pastrati produsul conform instructiunilor producatorului si nu il utilizati daca aveti sensibilitate la componente. Continut redactat si adaptat pe baza informatiilor publicate de Farmacia Tei si furnizate de producator. Informatiile de pe ambalaj sau din prospect prevaleaza.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

42,88 42,88 42,88 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital?
Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital este listat în prezent la 42.88 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital?
Prețul de 42.88 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Pachet Balsam demachiant Plant, 100 ml+Cremă hidratantă Plant, 50 ml, Gerovital sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies