Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia
25,23 RON
PRP: 25,23 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (ml)
- 100ML
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 12 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 55 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia
25,23 RON
Emulgel regenerant si anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia este un produs de ingrijire. Calmeaza rapid iritatiile, roseata si senzatia de disconfort. Beneficii si caracteristici Calmeaza rapid iritatiile, roseata si senzatia de disconfort. Contribuie la reducerea senzatiei de uscaciune, mancarime si a eruptiilor cutanate. Sustine regenerarea barierei cutanate si procesul natural de refacere a pielii. Hidrateaza intens, fara sa incarce pielea sau sa blocheze porii. Pentru pielea sensibila, inclusiv cu tendinta atopica, precum si pentru copii si varstnici. Pentru calmarea pielii dupa expunerea la soare, vant, frig sau alti factori externi agresivi. Mod de utilizare Aplicati o cantitate potrivita de produs pe pielea curata si masati pana la absorbtia completa. Ingrediente active Extracte din galbenele, musetel, patlagina, coada-soricelului, salvie si immortelle calmeaza pielea si sustin procesul natural de regenerare. Ulei de canepa hidrateaza intens si contribuie la refacerea barierei cutanate. Panthenol (Provitamina B5) sustine regenerarea pielii si reduce iritatiile. Glicerina vegetala mentine nivelul optim de hidratare si lasa pielea moale si catifelata. Emulsifianti non-comedogenici asigura o textura lejera si o aplicare confortabila, fara a bloca porii. Ingrediente Aqua, Panthenol, Paraffinum Liquidum, Calendula Officinalis Extract, Helichrysum Italicum Extract, Glyceryl Oleate Citrate, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Monostearate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Salvia Officinalis Extract, Cannabis Sativa Oil, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol. Precautii A nu se lasa la indemana copiilor. A se pastra la temperaturi cuprinse intre 5°C si 25°C, ferit de razele directe ale soarelui. Prezentare 100 ml Intrebari frecvente Ce este Emulgel regenerant si anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia? Este un produs de ingrijire, ales pentru caracteristicile si utilizarea descrise de producator. Cum se utilizeaza produsul? Aplicati o cantitate potrivita de produs pe pielea curata si masati pana la absorbtia completa. Ce ingrediente sau componente contine? Extracte din galbenele, musetel, patlagina, coada-soricelului, salvie si immortelle calmeaza pielea si sustin procesul natural de regenerare. Ulei de canepa Ce precautii sunt importante? A nu se lasa la indemana copiilor. A se pastra la temperaturi cuprinse intre 5°C si 25°C, ferit de razele directe ale soarelui. Continut redactat si adaptat pe baza informatiilor publicate de Farmacia Tei si furnizate de producator. Informatiile de pe ambalaj sau din prospect prevaleaza.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia?
Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia este listat în prezent la 25.23 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia?
Prețul de 25.23 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Emulgel regenerant și anti-microbian Dexpanthenol, 100 ml, Onedia sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-8%
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine