Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra

21,27 RON

PRP: 21,27 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Verifică mărimi disponibile

Mărime inel (RO)

  • 2 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 17 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra

21,27 RON
Cumpără
Crema hidratanta cu Vitaminele A si E Medara, 40 g, Mebra este un produs din categoria Lifting, antirid. MEDARA crema hidratanta cu vitaminele A si E 40 g. Despre produs MEDARA crema hidratanta cu vitaminele A si E 40 g. Hidrateaza si tonifica tenul normal si uscat. Previne si trateaza ridurile superficiale. Water ( Aqua ), Paraffinum liquidum, Lanolin, Vaselinum, Cetaceum, Cetostearyl alcohol, Boric acid, Cholesterol, Perfume, Retinol, Tocopherol, BHT. A nu se utiliza pentru copii sub 3 ani. A se pastra la 5 -25 C. Intrebari frecvente Ce este Crema hidratanta cu Vitaminele A si E Medara, 40 g, Mebra? Este un produs din categoria Lifting, antirid, ales pentru caracteristicile si utilizarea descrise de producator. Cum se utilizeaza produsul? Urmati instructiunile de pe ambalaj sau din prospect si nu depasiti utilizarea recomandata. Ce precautii sunt importante? Cititi eticheta sau prospectul inainte de utilizare. Pastrati produsul conform instructiunilor producatorului si nu il utilizati daca aveti sensibilitate la componente. Continut redactat si adaptat pe baza informatiilor publicate de Farmacia Tei si furnizate de producator. Informatiile de pe ambalaj sau din prospect prevaleaza.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

21,27 21,27 21,27 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra?
Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra este listat în prezent la 21.27 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra?
Prețul de 21.27 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Cremă hidratantă cu Vitaminele A și E Medara, 40 g, Mebra sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies