MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann
22,99 RON
PRP: 22,99 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 6 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 23 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann
22,99 RON
MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi sunt tampoane anatomice special concepute pentru femeile care se confrunta cu incontinenta urinara usoara spre moderata. Acestea ofera o combinatie eficienta intre protectie, confort si discretie, pentru o utilizare zilnica fara compromisuri. Avantaje principale: Absorbtie 3 picaturi – potrivita pentru incontinenta usoara spre moderata Forma anatomica – adaptare optima la corpul feminin Strat superior moale tratat cu Aloe Vera – ingrijire delicata a pielii Banda adeziva lata – fixare sigura in lenjeria intima obisnuita Invelis exterior asemanator textilelor – confortabil si silentios Sistem anti-scurgeri cu bariere elastice si absorbtie rapida Neutralizator de miros – pentru prospetime si discretie pH 5.5 si finisaj antibacterian – protejeaza echilibrul pielii Testat dermatologic – sigur pentru pielea sensibila Protectie discreta si incredere zilnica: MoliCare Lady Pad 3 picaturi ofera siguranta pe care te poti baza in orice moment al zilei. Designul subtire, materialele de calitate si sistemul eficient de absorbtie asigura libertate de miscare si confort in utilizare. Pentru cine este recomandat: Ideal pentru femeile care au nevoie de protectie eficienta impotriva pierderilor urinare usoare sau ocazionale. Potrivit pentru utilizare acasa, la serviciu sau in deplasari, fiind usor de integrat in rutina zilnica.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann?
MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann este listat în prezent la 22.99 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann?
Prețul de 22.99 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă MoliCare Premium Lady Pad 3 picaturi, 14 bucati – Hartmann sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine