Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin
90,94 RON
PRP: 90,94 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 11 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 33 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin
90,94 RON
Lotiunea Micelara DermatoClean Hyaluron Eucerin 400 ml este un demachiant eficient si bland, formulat pentru a indeparta impuritatile si machiajul de pe fata si ochi, fara a usca pielea. Potrivita pentru toate tipurile de piele , inclusiv pentru tenul sensibil. Ofera trei beneficii intr-un singur produs: curatare, demachiere si hidratare. Este ideala pentru utilizare zilnica , oferind o curatare completa si eficienta, fara a afecta bariera naturala de hidratare a pielii. Dupa utilizare, pielea ramane hidratata si protejata, avand un aspect sanatos si luminos. Beneficii si caracteristici Indeparteaza eficient machiajul si impuritatile de pe fata si ochi; Contine Acid Hialuronic , care hidrateaza intens si mentine echilibrul natural de hidratare al pielii; Formula blanda, potrivita pentru toate tipurile de ten, inclusiv pentru tenul sensibil; Nu usuca pielea, lasand-o curata si catifelata; Potrivita pentru utilizare zilnica dimineata si seara; Nu necesita clatire; Fara parfum. Mod de utilizare Aplica lotiunea micelara pe o discheta demachianta si curata delicat fata, ochii si decolteul, dimineata si seara. Nu este necesar sa clatesti dupa utilizare. Poate fi folosita ca prim pas in rutina zilnica de ingrijire a pielii. Ingrediente Aqua, Poloxamer 124, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Decyl Glucoside, Arginine HCL, Sodium Cocoamphoacetate, Trisodium EDTA, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol. Prezentare Flacon de 400 ml.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin?
Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin este listat în prezent la 90.94 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin?
Prețul de 90.94 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Loțiune Micelară DermatoClean, 400 ml, Eucerin sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-2%
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine