Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen

59,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Mărime (îmbrăcăminte)
M
  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin

Verifică mărimi disponibile

Mărime

  • 3 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 34 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen

59,00 RON
Cumpără
Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen Chilotii pentru menstruatie Nateen Premium Pants sunt o solutie inovatoare si practica pentru protectia in timpul ciclului menstrual. Absorbantele Nateen Premium Night Maxi sunt concepute pentru a oferi o absorbtie maxima si protectie in timpul noptii, fiind ideale pentru un debit crescut si oferind confort si siguranta pe durata intregii nopti. Caracteristici: Superabsorbante si foarte subtiri, acesti chiloti ofera confort si protectie maxima, asigurand absorbtia rapida si eficienta a lichidului, chiar si in zilele cu debit crescut. Materialul lor delicat este potrivit pentru pielea sensibila, minimizand riscul de iritatii sau disconfort. De asemenea, designul elastic si discret se adapteaza perfect la forma corpului, oferind libertate de miscare si o senzatie de siguranta. Ideali pentru uzul zilnic in timpul menstruatiei sau pentru alte situatii care necesita protectie suplimentara. Ingrediente: Pulpa pufoasa de celuloza, polimer super absorbant (SAP), fibre PE si PP. Tara de origine: China Prezentare: 10 bucati ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

59,00 59,00 59,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen?
Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen este listat în prezent la 59.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen?
Prețul de 59.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Chiloti pentru menstruatie Premium Pants, marimea M/L, 10 bucati, Nateen sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies