Sari la conținut
Farmacia Tric

Dr Reddy S Laborato

Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys

Vândut de pfarma.ro

46,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la pfarma.ro Comandă direct la magazin
4 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys

46,99 RON
Cumpără
Descriere - poate contribui la echilibrarea microbiotei intestinale datorita aportului de Lactobacillus rhamnosus GG;- poate contribui la mentinerea unui tranzit intestinal optim;- poate contribui la functionarea normala a sistemului imunitar datorita continutului de vitamina B12 si folat;- poate contribui la reducerea oboselii si extenuarii datorita aportului de vitamina B12, folat, acid pantotenic, niacina si riboflavina;- poate contribui la metabolismul energetic normal datorita vitaminei B12, biotinei si niacinei;- poate contribui la metabolismul normal al macronutrientilor datorita biotinei;- poate contribui la mentinerea sanatatii membranelor mucoase datorita niacinei, riboflavinei si biotinei;- poate contribui la protejarea celulelor impotriva stresului oxidativ datorita riboflavinei;- tulpina Lactobacillus rhamnosus GG este una dintre cele mai studiate si prezinta tolerabilitate ridicata si rezistenta in mediu acid.Mod de administrareAdulti si copii cu varsta de peste 12 ani: 1 capsula de 2 ori pe zi, administrata la un interval de 2 ore inainte sau dupa administrarea antibioticului, pe toata perioada de tratament cu antibiotic, chiar din prima zi de administrare a acestuia.Ingrediente activeIngredient Cantitate per capsula Valoare zilnica (%)Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 10 miliarde UFC -Niacina (vitamina B3) 12,00 mg 75%Acid pantotenic (vitamina B5) 4,00 mg 66,67%Riboflavina (vitamina B2) 1,40 mg 100%Acid folic (vitamina B9) 100,00 mcg 50%Biotina (vitamina B7) 25,00 mcg 50%Vitamina B12 1,25 mcg 50%IngredienteAlte ingrediente: Maltodextrina, Hidroxipropil metilceluloza (capsula), Agent antiaglomerant: saruri de magneziu ale acizilor grasi.PrecautiiA nu se depasi doza recomandata pentru consumul zilnic. Produsul este un supliment alimentar si nu trebuie sa inlocuiasca o dieta variata si echilibrata si un stil de viata sanatos. A nu se lasa la indemana si la vederea copiilor mici.ProducatorDr. ReddysPrezentare10 capsule

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 46,99 RON (OG 58/2022)

37,58 42,29 46,99 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului pfarma.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys la partenerul pfarma.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys?
Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys este listat în prezent la 46.99 RON (TVA inclus) de partenerul pfarma.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul pfarma.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului pfarma.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys?
Partenerul pfarma.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv pfarma.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului pfarma.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys se plasează la pfarma.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului pfarma.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys?
Prețul de 46.99 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului pfarma.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Xamara duo ab protect X 10 caps. Dr. Reddys sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul pfarma.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la pfarma.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies