Sari la conținut
Farmacia Tric

Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri

30,49 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la pfarma.ro
  • Vândut de pfarma.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 10 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 30 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri

30,49 RON
Cumpără
Descriere- maxima protectie gastro-intestinala si imunitara.- IMPRUVIS este un produs inovator, care contine o combinatie atent selectionata de tulpini probiotice cu eficacitate dovedita clinic, colonizand intreg tractul intestinal.- tulpini probiotice cu eficacitate demonstrata clinic.Compozitie1 plic contine: agenti de incarcare: maltodextrina, amidon din porumb, FOS/fructo-oligozaharide, BIFOLACTM12/ Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BIFOLACTMGG/ Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum BB536, Lactococcus lactis Ll-23, Lactobacillus acidophilus LA-14. Mod de administrarePentru copii cu varsta de peste 1 an si adulti – 1 plic Pure Stick / zi (1g). In caz de nevoie imediata, 2 plicuri / zi. Se deschide plicul, se pune pulberea si se dizolva intr-un pahar cu apa. Alternativ, se poate pune pulberea pe mancare. Se poate administra pe perioade lungi de timp – 1 an. In cazul folosirii de antibiotice in paralel, se recomanda administrarea plicului Impruvis cu 2 – 3 ore inainte sau la 2 – 3 ore dupa tratamentul cu antibiotic. Utilizarea trebuie sa continue timp de 5 zile dupa terminarea tratamentului cu antibiotic.ProducatorBifodanMod de ambalareCutie cu 10 plicuri

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

18,12 24,31 30,49 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului pfarma.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri la partenerul pfarma.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri?
Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri este listat în prezent la 30.49 RON (TVA inclus) de partenerul pfarma.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul pfarma.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului pfarma.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri?
Partenerul pfarma.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv pfarma.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului pfarma.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri se plasează la pfarma.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului pfarma.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri?
Prețul de 30.49 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului pfarma.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Impruvis Probiotics pure stick 10 plicuri sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul pfarma.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la pfarma.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies