GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule
262,70 RON
PRP: 262,70 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Culoare
- multicolor
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 12 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 5 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule
262,70 RON
GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC – Suport pentru Digestie si Imunitate De ce sa alegi GNC Probiotic Solutions Multi Strain? Contine 16 tulpini unice de probiotice, studiate clinic 25 miliarde UFC de culturi vii si active in fiecare capsula Include FOS (fructo-oligozaharide) , prebiotice care sustin actiunea probioticelor Potrivit si pentru femei insarcinate Nu necesita refrigerare, fara gluten, fara lactoza Beneficii principale Contribuie la restabilirea echilibrului florei intestinale Sustine sistemul digestiv si imunitar Spectru larg de tulpini probiotice pentru actiune completa Produs sinbiotic: probiotice + prebiotice pentru eficienta maxima Potenta garantata pana la data expirarii Mod de administrare Ca supliment alimentar, 1 capsula pe zi in timpul mesei. Compozitie per capsula Complex Probiotic LAB4 si amestec multi-tulpini, incluzand: Lactobacillus acidophilus (CUL 60, CUL 21) Bifidobacterium bifidum (CUL 20) Bifidobacterium animalis subsp. Lactis (CUL 34) Lactobacillus salivarius, paracasei, plantarum, casei, fermentum, gasseri Pediococcus pentosaceus, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus Lactobacillus acidophilus NCFM®, Bifidobacterium lactis HN019™, Lactobacillus rhamnosus HN001™ Total: 25 miliarde culturi active Prebiotice : Fructooligozaharide (FOS) – 100 mg Ingrediente Capsula vegetala (hidroxipropil metilceluloza), siliciu, stearat de magneziu. Nu contine gluten sau lactoza. Atentionari Nu depasi doza zilnica recomandata A nu se lasa la indemana copiilor Suplimentul nu inlocuieste o alimentatie variata si echilibrata Informatii suplimentare Cantitate neta: 10.65 g (30 capsule vegetale) Fabricat in UK de General Nutrition Corporation, SUA Pastrare: in ambalajul original, la temperatura camerei, ferit de umezeala Nu necesita refrigerare
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule?
GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule este listat în prezent la 262.70 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule?
Prețul de 262.70 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă GNC Probiotic Solutions Multi Strain 25 Miliarde UFC, 30 capsule sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine