Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System
20,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la remediumfarm.ro
- Vândut de remediumfarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 1 persoană urmărește acest produs
- Comandat de 35 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System
20,00 RON
Gustare Proteica, baton, 100g, PowerX System Descriere generala: Gustarea Proteica PowerX System este un baton delicios, cu un strat de ciocolata cu lapte, conceput pentru a oferi o doza semnificativa de proteine, avand un continut de 50% proteine. Este ideal pentru cei care doresc sa isi completeze dieta cu proteine de calitate, fiind o optiune satioasa si cu un continut scazut de zahar. Gustarea poate sustine sanatatea si bunastarea generala, dar nu inlocuieste tratamentele medicale sau sfaturile profesionale. Mod de administrare: Se recomanda consumul unui baton pe zi ca gustare proteica. Este potrivit pentru adulti care doresc sa isi imbunatateasca aportul de proteine. Precautii si contraindicatii: Consumul excesiv poate avea efect laxativ. Produsul poate contine urme de gluten, arahide si alte nuci, deci nu este recomandat persoanelor cu alergii la aceste ingrediente. Asigurati-va ca aveti o dieta echilibrata si un stil de viata sanatos. Reactii adverse (daca este cazul): Nu sunt cunoscute reactii adverse specifice, insa consumul excesiv poate provoca efecte laxative. Sarcina, alaptarea si fertilitatea: Nu exista informatii specifice privind siguranta utilizarii in timpul sarcinii sau alaptarii. Se recomanda consultarea unui medic inainte de consum. Cum se pastreaza: A se pastra la o temperatura cuprinsa intre 5 si 25 de grade Celsius, ferit de umiditate si lumina directa. Compozitie: Contine proteine din lapte, hidrolizat de colagen, glicerina umectant, strat de ciocolata cu lapte (12%), izolat de proteine din soia, apa, grasime de palmier, pudra de cacao cu continut scazut de grasimi, crocante de cacao, colorant caramel, filler celuloza microcristalina, indulcitor sucraloza. Prezentare: Baton de 100g, ambalat individual, ideal pentru consumul zilnic. Atentionare: Cititi cu atentie si in intregime prospectul inainte de a incepe sa utilizati acest medicament deoarece contine informatii importante pentru dumneavoastra. ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System?
Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System este listat în prezent la 20.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System?
Prețul de 20.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Gustare Proteică, baton, 100g, PowerX System sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la remediumfarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-30%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine