Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania

16,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 4 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania

16,00 RON
Cumpără
Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania Descriere generala: Grisinele Bio cu Mac de la Ecomania sunt o gustare sanatoasa si delicioasa, realizate din faina integrala de grau spelta si imbogatite cu mac. Aceste grisine sunt o sursa excelenta de fibre, contribuind la o digestie sanatoasa si la mentinerea unui stil de viata echilibrat. Produsul este obtinut printr-o metoda artizanala si este ideal pentru cei care cauta alternative vegane si ecologice. Desi aceste grisine pot sustine o alimentatie sanatoasa, ele nu inlocuiesc tratamentele medicale sau sfaturile profesionale. Mod de administrare: Grisinele pot fi consumate ca atare, fiind ideale ca aperitiv sau pentru a insoti o salata, inlocuind painea. Sunt perfecte pentru o gustare intre mese. Precautii si contraindicatii: Produsul contine alergeni precum graul si glutenul. Persoanele cu alergii la aceste ingrediente ar trebui sa evite consumul. De asemenea, poate contine urme de seminte. Reactii adverse (daca este cazul): Nu sunt cunoscute reactii adverse asociate consumului acestui produs. In cazul aparitiei unor simptome neobisnuite, intrerupeti consumul si consultati un medic. Sarcina, alaptarea si fertilitatea (daca este cazul): Produsul este sigur pentru consum in timpul sarcinii si alaptarii. Nu sunt cunoscute efecte negative asupra fertilitatii. Cum se pastreaza: A se pastra intr-un loc uscat si racoros, ferit de lumina directa a soarelui. A se consuma de preferinta inainte de data inscriptionata pe ambalaj. Compozitie: Ingrediente: faina integrala de grau spelta*, faina integrala de grau*, ulei de cocos*, condimente*, bautura de ovaz*, sare, praf de copt. (*=ingredient ecologic) Prezentare: Ambalaj de 125 g. Atentionare: Cititi cu atentie si in intregime prospectul inainte de a incepe sa utilizati acest medicament deoarece contine informatii importante pentru dumneavoastra. ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

16,00 16,00 16,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania?
Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania este listat în prezent la 16.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania?
Prețul de 16.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Grisine Bio cu Mac, 125g, Ecomania sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies