Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml
PRP: 118,15 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (ml)
- 200ML
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 11 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 49 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml
Renalive LP este o solutie nutritiva completa, gata de utilizare, pentru administrare orala sau pe sonda, cu valoare energetica ridicata (2 kcal/ml) si continut scazut de proteine si de electroliti precum potasiul si fosforul. Caracteristici contine fibre si carbohidrati cu eliberare lenta; contine ulei de peste; continut de lactoza nesemnificativ clinic; fara gluten. Mod de administrare 2-3 flacoane pe zi pentru suplimentarea alimentatiei sau 5 flacoane pe zi pentru nutritie completa, conform recomandarii unui profesionist din domeniul sanatatii. Ingrediente Apa, maltodextrina, izomaltuloza**, uleiuri vegetale (ulei de rapita, ulei de fl oarea soarelui), dextrina din tapioca, proteine din lapte, trigliceride cu lant mediu, emulsifi anti (E 471, lecitine din soia), citrat de sodiu, ulei de peste, aroma, bitartrat de colina, clorura de potasiu, citrat de potasiu, acid L-ascorbic (vitamina C), oxid de magneziu, inozitol, taurina, corector de aciditate (E 524), L-carnitina, difosfat feric, sulfat de zinc, nicotinamida (niacina), D-pantotenat de calciu (acid pantotenic), clorura de mangan, acetat de tocoferil DL-alfa (vitamina E), clorhidrat de piridoxina (vitamina B6), antioxidanti (E 304, E 306), fl uorura de sodiu, sulfat de cupru, ribofl avin 5’-fosfat de sodiu (vitamina B2), clorhidrat de tiamina (vitamina B1), beta-caroten, acid folic, palmitat de retinil (vitamina A), iodura de potasiu, selenit de sodiu, D-biotina, clorura de crom, molibdat de sodiu, fi lochinona/ fi tomenadiona (vitamina K), cianocobalamina (vitamina B12), colecalciferol (vitamina D) **izomaltuloza este o sursa de glucoza si fructoza Precautii A se utiliza sub supraveghere medicala. Este adecvat ca sursa unica de nutritie. Nu este adecvat pentru copiii sub 3 ani; se utilizeaza cu precautie la copiii sub 6 ani. Nu este adecvat in caz de galactozemie. La administrarea pe sonda se monitorizeaza viteza de administrare; nu se amesteca cu medicamente. A se pastra la temperatura camerei. Dupa desigilare, se pastreaza la frigider si se consuma in 24 de ore. Prezentare 4 flacoane EasyBottle x 200 ml.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml?
Este Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml potrivit pentru mine?
Care este prețul afișat pentru Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml?
Cum se achită Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml?
Se poate returna Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml după cumpărare?
Cum și când se livrează Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml?
Ce termen de valabilitate va avea Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml la livrare?
Este Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml disponibil acum la partener?
Cum păstrez Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml acasă în condiții corecte?
De ce comanda Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Apar reduceri la Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml?
Ce fac dacă Fresenius Renalive LP EasyBottle Vanilie, 4 x 200 ml sosește deteriorat sau neconform?
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Produse similare