Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml

42,49 RON -15%

PRP: 49,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
50ML
  • În stoc la medimfarm.ro/
  • Vândut de medimfarm.ro/
  • Comandă direct la magazin
Cumpără acum

Economisești 7,50 RON -15%

  • 9 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 14 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml

42,49 RON
Cumpără
Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml Proprietati:Crema este recomandata pentru ingrijirea pe timpul noptii, moment in care procesele de regenerare si nutrire sunt amplificate. Are efect anti-age imediat si de durata, contine ingredienti biomimetici (uleiuri, grasimi, ceruri naturale) cu mare putere de reconstructie a tenului matur.Se foloseSte cu succes pentru prevenirea si tratarea semnelor de batranete, a ridurilor, uscaciunii, lipsei de elasticitate si fermitate a tenului matur. Ingrediente (INCI):Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Glycerin, simmondsia Chinensis Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Sucrose Polystearate, Hydrogenated Polyisobutene, Theobroma Cacao Seed Butter, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ozokerite, Retinyl Palmitate, Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Pectin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Serine, Arginine, Proline, Glucose, Carrageenan (Chondrus Crispus), Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Lecithin, Carbomer, Triethanolamine, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Artemia Extract, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Pentylene Glycol, Tromethamine, BHT. Mod de utilizare:Aplicarea cremei se face seara, dupa o demachiere corecta, prin masare pana la absorbtie completa. Se poate aplica de doua ori pe zi, respectiv seara si dimineata, pentru un ten imbatranit, devitalizat. Prezentare:50 ml

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 42,49 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

42,49 42,49 42,49 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului medimfarm.ro/ — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml la partenerul medimfarm.ro/, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml?
Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml este listat în prezent la 42.49 RON (TVA inclus) de partenerul medimfarm.ro/ — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul medimfarm.ro/ la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului medimfarm.ro/. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml?
Partenerul medimfarm.ro/ expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv medimfarm.ro/, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului medimfarm.ro/, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml se plasează la medimfarm.ro/, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului medimfarm.ro/. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml?
Prețul de 42.49 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului medimfarm.ro/, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Crema anti-age intens restructuranta 45+ H3 Evolution, Gerovital, Farmec | 50 ml sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul medimfarm.ro/ imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la medimfarm.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies