Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Farmacia Tric

Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe

146,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (ml)
150ML
  • În stoc la remediumfarm.ro
  • Vândut de remediumfarm.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 8 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 29 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe

146,00 RON
Cumpără
Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe Un sistem complet Nanobebe propune un sistem complet incepand cu biberonul special conceput in forma de san pana la adaptoare de pompa de san, sterilizator pentru microunde, solutii de depozitare si multe altele. Toate gandite in asa fel incat sa protejeze valorile nutritionale si sa ii ofere cea mai buna experienta, dupa hranirea la san. Nanobebe protejeaza nutrientii din laptele matern Racire si depozitare Bacteriile din produsele alimentare se multiplica mai repede atunci cand sunt pastrate la temperatura camerei. Este recomandat ca laptele matern sa se raceasca cat de repede posibil, astfel incat proprietatile imunologice din acesta sa se indrepte spre alimentatia bebelusilor si nu sa se lupte cu cresterea bacteriilor. Biberonul nanobebe permite laptelui matern sa se distribuie intr-un strat subtire care se raceste rapid, atingand temperatura ideala de refrigerare de 2 ori mai rapid decat sticlele standard. Deasemenea, biberonul are o forma optima pentru depozitarea unul peste celalalt astfel incat ocupa mai putin spatiu si le poti aseza in ordinea in care ai pompat laptele. Incalzire Datorita stratului subtire in care este distribuit laptele in biberon tu, sau persoana care are grija de cel mic, puteti incalzi laptele matern la temperaturi sigure si sa hraniti copilul fara intarziere si fara a va distruge nutrientii pretioase din acesta prin supraincalzire. De multe ori vrem sa incalzim laptele mai repede pentru ca celui mic ii este foame. O temperatura prea ridicata va distruge nutrientii din laptele matern. Laptele matern din biberonul nanobebe poate fi incalzit mai repede si mai in siguranta. Colectia Nanobebe include si un incalzitor special conceput pentru acest biberon. Hranire Ideal pentru hranirea alternativa, la san si la biberon Datorita formei naturale, asemanatoare sanilor, biberonul nanobebe simplifica hranirea alternativa, cand la san, cand la biberon . Biberonul nanobebe se incalzeste de 2 ori mai repede decat cele standard, satisfacand nevoile imediate ale celui mic. Bebelusii se pot hrani singuri mai devreme Bebelusul tau va iubi sa tina biberonul nanobebe si sa se hraneasca singuri. Forma sa si baza concava fac din nanobebe biberonul ideal pentru mainile lor mici, astfel incat bebelusii de doar cateva luni pot sa-l tina usor si sa invete sa se hraneasca singuri. Ideal pentru bebelusii care nu pot fi inca hraniti la san si care apoi fac tranzitia catre hranire naturala la san Sistem anti colici Nanobebe a proiectat un sistem avansat de ventilare 360° cu doua orificii care elibereaza aer chiar si atunci cand sunt acoperite de gura copilului, ceea ce reduce colicile si mentine bebelusul confortabil. Pompare directa in biberon Un adaptor pentru pompa de san este inclus in cutia fiecarui biberon. Folosind adaptorul pentru pompa de san, puteti pompa direct in sticlele nanobebe folosind majoritatea pompelor de san standard. Curatare usoara Economisiti timp pentru curatarea biberonului datorita sistemului de separare. Toate componentele pot fi curatate in masina de spalat vase, 100% sigur. Caracteristici Conceput pentru conservarea nutrientilor din laptele matern Se incalzeste de 2-3 ori mai repede decat biberoanele standard Biberoanele se pot depozita usor pentru a economisi spatiu si pentru a urmari ordinea de pompare Fundul anti-alunecare din silicon previne alunecarea Usor de desfacut pentru o curatare temeinica Sistem avansat de ventilare tripla, proiectat pentru a reduce colicile Forma unica permite bebelusilor sa se hraneasca singuri la o varsta mai mica Tetina de silicon foarte moale Adaptor pentru pompa de san inclus Fara BPA si ftalati Prezentare: 2 bucati ℹ️ Garantie legala de conformitate: Vezi Aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

146,00 146,00 146,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului remediumfarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe la partenerul remediumfarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe?
Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe este listat în prezent la 146.00 RON (TVA inclus) de partenerul remediumfarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul remediumfarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului remediumfarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe?
Partenerul remediumfarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv remediumfarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului remediumfarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe se plasează la remediumfarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului remediumfarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe?
Prețul de 146.00 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului remediumfarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Biberon lapte matern 150ml, 0l+, roz, 2 bucati, Nanobebe sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul remediumfarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.

Alte produse de la remediumfarm.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies