Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach
80,74 RON
PRP: 80,74 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la farmaciilenapofarm.ro
- Vândut de farmaciilenapofarm.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 28 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach
80,74 RON
Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriah [8470001996572] Proprietati: - au fost conceputi pentru a permite o buna aderenta timp de pana la 24 de ore pe toate zonele corpului, inclusiv pe proeminente osoase; - aderenta sa constanta asigura confort maxim in timpul activitatii zilnice. Mod de utilizare: Asigurati-va ca pielea este curata, uscata si fara nicio crema. Indepartati folia de protectie de pe spatele produsului si aplicati plasturele adeziv pe zona care urmeaza sa fie tratata, astfel incat sa adere in mod corespunzator pe piele. Plasturele poate fi taiat la dimensiunea dorita pentru a se potrivi zonelor mai mici. Lasati produsul sa actioneze timp de 8 pana la 24 de ore, in functie de nevoi, apoi inlocuiti-l cu unul nou, daca este necesar, pana la maximum 30 zile consecutive. Dupa utilizare, inchideti din nou punga cu fermoarul. Ingrediente: Stratul exterior - Benzi de cupru si Zinc. Stratul interior - Arnica si Harpagofito. Precautii: Numai pentru uz extern, nu aplicati pe ochi si mucoase. Utilizati numai pe pielea sanatoasa. A nu se lasa la indemana copiilor. Inainte de utilizare, cititi cu atentie instructiunile. Daca dezvoltati iritatie evidenta sau hipersensibilitate la produs, intrerupeti tratamentul. Consultati-va medicul in caz de sarcina sau alaptare. Pentru adulti si copii peste 12 ani. Produsul este de unica folosinta, deoarece o a doua utilizare i-ar reduce proprietatile adezive si nu i-ar garanta eficacitatea. Depozitati intr-un loc racoros si uscat. Pastrati plasturii ramasi in punga pana la utilizare. Prezentare: 4 bucati
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Unde găsesc prospectul și modul de administrare pentru Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach?
În fișa produsului de pe site-ul partenerului farmaciilenapofarm.ro — acolo sunt publicate descrierea completă, ingredientele sau substanțele active, modul de administrare și precauțiile pentru Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach, iar în colet primiți prospectul tipărit, acolo unde produsul îl are. Vă rugăm să citiți aceste informații înainte de utilizare; pentru situații particulare, farmacistul partenerului vă poate îndruma.
Este Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach potrivit pentru mine?
La această întrebare nu răspunde un catalog, și e corect așa: potrivirea unui produs de sănătate depinde de starea dumneavoastră, de alte tratamente urmate și de recomandările medicului sau farmacistului. Ce vă oferim noi: fișa completă a Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach la partenerul farmaciilenapofarm.ro, cu ingrediente, indicații de utilizare și precauții — citiți-o integral, iar la orice îndoială, întrebați un specialist înainte de achiziție.
Care este prețul afișat pentru Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach?
Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach este listat în prezent la 80.74 RON (TVA inclus) de partenerul farmaciilenapofarm.ro — preț preluat automat din feedul acestuia, la fiecare sincronizare. Taxa de livrare se calculează la finalizarea comenzii; farmaciile online oferă frecvent transport gratuit peste un prag accesibil, iar gruparea produselor de îngrijire într-o singură comandă îl atinge ușor.
Cum se achită Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach?
Prin mijloacele puse la dispoziție de partenerul farmaciilenapofarm.ro la checkout: card bancar procesat securizat sau plata ramburs, la primirea coletului. Farmacia Tric nu intervine în plată și nu colectează date bancare — tranzacția, factura și confirmarea comenzii aparțin integral partenerului de la care cumpărați.
Se poate returna Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach după cumpărare?
Cu limitările legale specifice sănătății: medicamentele nu se returnează — farmaciile nu pot repune în circuit produse ieșite din lanțul controlat, iar legea exceptează de la retur produsele sigilate desigilate, din rațiuni de protecție a sănătății și igienă (OUG 34/2014, art. 16). Suplimentele și dermato-cosmeticele sigilate, nedesfăcute, se returnează în 14 zile conform politicii partenerului farmaciilenapofarm.ro. Citiți condițiile exacte înainte de comandă.
Cum și când se livrează Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach?
Partenerul farmaciilenapofarm.ro expediază prin curier, uzual în 24-48 de ore de la confirmarea comenzii, cu livrare totală de 1-3 zile lucrătoare. Produsele farmaceutice se ambalează corespunzător naturii lor, iar cele cu cerințe de temperatură se expediază conform condițiilor producătorului. Termenul ferm și costul livrării apar la checkout; comandați din timp produsele de care depindeți zilnic.
Ce termen de valabilitate va avea Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach la livrare?
Partenerii Farmacia Tric, inclusiv farmaciilenapofarm.ro, livrează produse din loturi curente, cu termen de valabilitate rezonabil rămas — practica standard a farmaciilor autorizate. Data exactă de expirare este inscripționată pe ambalajul Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach; verificați-o la primire, împreună cu integritatatea sigiliului. Un produs sosit cu valabilitate nejustificat de scurtă sau sigiliu deteriorat se semnalează imediat partenerului.
Este Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach disponibil acum la partener?
Conform feedului partenerului farmaciilenapofarm.ro, statusul curent este: în stoc — informație reîmprospătată automat. La produsele de sănătate cu administrare continuă, recomandăm reînnoirea stocului personal înainte de epuizare: disponibilitatea online fluctuează, iar întreruperea unui supliment sau tratament din motive logistice este evitabilă printr-o comandă făcută din timp.
Cum păstrez Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach acasă în condiții corecte?
Regulile generale: loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă și de îndemâna copiilor — iar peste ele, condițiile specifice tipărite pe ambalajul Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach și în prospect, care au întotdeauna prioritate. Unele produse cer temperaturi controlate sau consum rapid după deschidere. Nu folosiți produse cu termen depășit; predați-le farmaciilor care colectează medicamente expirate, nu la gunoiul menajer.
De ce comanda Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach se plasează la farmaciilenapofarm.ro, nu pe Farmacia Tric?
Pentru că vânzarea produselor de sănătate aparține de drept partenerilor autorizați: Farmacia Tric este un comparator — indexăm ofertele farmaciilor și magazinelor partenere ca să găsiți rapid cel mai bun preț pentru Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach, însă comanda, consilierea farmaceutică, factura și răspunderea comercială revin partenerului farmaciilenapofarm.ro. La diferențe între datele afișate, informația partenerului prevalează.
Apar reduceri la Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach?
Prețul de 80.74 RON se sincronizează automat cu feedul partenerului farmaciilenapofarm.ro, deci orice promoție a acestuia devine vizibilă pe Farmacia Tric imediat. Suplimentele și dermato-cosmeticele intră frecvent în campanii; medicamentele OTC au politici de preț mai stabile. Pentru produsele folosite constant, comparația între parteneri la fiecare reaprovizionare aduce economii mai sigure decât așteptarea unei promoții.
Ce fac dacă Plasturi Fisiocrem Active Patch, 4 bucati, Uriach sosește deteriorat sau neconform?
Contactați partenerul farmaciilenapofarm.ro imediat, cu fotografii ale coletului și produsului: ambalaj compromis, sigiliu rupt, produs greșit sau expirat — toate se remediază prin înlocuire sau restituirea sumei, în temeiul garanției legale de conformitate (Legea 449/2003, OUG 140/2021). Nu utilizați un produs de sănătate primit în stare îndoielnică; păstrați factura și ambalajul pentru soluționare.
Alte produse de la farmaciilenapofarm.ro
Fără imagine
Fără imagine
-16%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-2%
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
-15%
Fără imagine
-15%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-15%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-15%
Fără imagine