MAXIMA HEALTHCARE LT
3 produse disponibile
Categorii populare la MAXIMA HEALTHCARE LT
Magazine care vând MAXIMA HEALTHCARE LT
3 produse
MAXIMA HEALTHCARE LT
Picaturi pentru sugari Co-Lactase, 10 ml, Maxima Healthcare
PRP: 72,40 RON
72,40 RON
În stoc
Vezi oferta
MAXIMA HEALTHCARE LT
Picaturi pentru sugari Co-Lactase, 10ml, Maxima HealthCare
72,49 RON
În stoc
Vezi ofertaÎntrebări frecvente
Câte produse MAXIMA HEALTHCARE LT compară Farmacia Tric?
În acest moment, 3 — toate provenite din feed-urile farmaciilor și magazinelor partenere care distribuie MAXIMA HEALTHCARE LT. Pentru fiecare produs vedeți alăturat prețurile tuturor partenerilor care îl comercializează; la produsele de îngrijire folosite lună de lună, diferențele astfel descoperite se adună semnificativ într-un an. Sortimentul afișat urmează automat stocurile partenerilor.
Produsele MAXIMA HEALTHCARE LT listate aici sunt din circuitul autorizat?
Da — condiția de listare pe Farmacia Tric este proveniența din feedul oficial al unui partener autorizat: farmacii online cu drept de funcționare și magazine verificate, care garantează trasabilitatea celor 3 de produse MAXIMA HEALTHCARE LT afișate, cu factură și condiții corecte de depozitare. Produse din surse paralele neverificabile nu au acces în catalog. Verificați la primire sigiliul și termenul de valabilitate.
Gamele MAXIMA HEALTHCARE LT diferă între ele — cum mă orientez?
Prin denumirea completă a gamei din titlul fiecărui produs: producătorii precum MAXIMA HEALTHCARE LT organizează portofoliul pe linii cu destinații diferite, iar numele gamei este cheia de citire. Fișa produsului de la partenerul vânzător detaliază destinația și modul de utilizare al fiecărei linii. La incertitudine între două game ale aceluiași producător, farmacistul partenerului vă orientează gratuit.